My Free Zoo Top!
Polska

Darmowe gry zoo online upjers

Lubisz zwierzęta? W czasach gdy ochrona zwierząt i gatunków odgrywa coraz większą rolę, ogrody zoologiczne nabierają szczególnego znaczenia. To dzięki nim zagrożone gatunki otrzymują możliwość przetrwania, a zwiedzającym przybliża różnorodność fascynującego świata zwierząt.

Krok dalej idą gry zoo od upjers, takie jak My Free Zoo i My Free Zoo mobile.

Tutaj możesz stworzyć własne wirtualne zoo z ponad 300 różnymi gatunkami egzotycznych zwierząt. W tym celu do twojej dyspozycji stoi szeroka paleta najróżniejszych rodzajów wybiegów, dekoracji oraz innych elementów gry.

Przegląd największych walorów twojego My Free Zoo

* Długodystansowa zabawa dzięki regularnym aktualizacjom

* Różnorodne możliwości kształtowania zoo

* Piękne grafiki i animacje

* Wspaniałe możliwości kooperacji dzięki gildiom i systemowi przyjaźni

* Wiele różnorodnych i egzotycznych gatunków zwierząt do zbierania, opieki i hodowli

Z każdym nowym zwierzęciem i każdym upiększeniem zoo przyciągasz coraz więcej zwiedzających urozmaicając im pobyt w zoo wspaniałymi stoiskami z upominkami i przysmakami.

Tym samym stwarzasz grunt pod dalszą rozbudowę i nieustanny rozwój zoo umożliwiające hodowlę i opiekę nad jeszcze większą liczbą zwierząt dla których twoja darmowa gra zoo online stanie się nowym domem.

x

Gra na przeglądarkę My Free Zoo

Na komputer domowy polecamy klasyka gier przeglądarkowych My Free Zoo. W tej wersji gry przeglądarkowej online znajdziesz największą różnorodność zwierząt.

W oceanariach, wolierach, pawilonach i rozmaitych regionach twojego zoo ponad 300 gatunków zwierząt od łodzika po bociany, znajdzie swój nowy, wirtualny dom.

Oprócz zwierząt oraz komiksowego stylu zoo oferuje szeroką paletę funkcji i elementów gry: w tej grze zoo online nie tylko zaspokajasz potrzeby swoich zwiedzających poprzez rozkład ścieżek między wybiegami, stoisk z pamiątkami i przysmakami oraz małych sklepików przynoszących dochody umożliwiające dalszy rozwój zoo.

Dzięki systemowi questów nuda w My Free Zoo ci nie zagraża. Licze i różnorodne misje sprawiają, że w swoim barwnym zoo zawsze będziesz miał ręce pełne roboty i cel przed oczami.

Przy czym nie wszystkie zadania trzeba rozwiązywać samemu. Dzięki systemowi gildii i przyjaźni, stojące przed tobą wyzwania możesz rozwiązywać wspólnie z przyjaciółmi i tym samym dbać o jeszcze większą różnorodność zoo.

W codziennych obowiązkach pomogą ci oczywiście pracownicy zoo, którzy zaopiekują się twoimi zwierzętami nawet wtedy gdy nie jesteś w zoo. A dzięki różnorodnym regionom takim jak farma czy zoo przyjaźni twoja przygoda ze zwierzętami będzie sprawiać radość przez niezliczone godziny.

x

MyFreeZoo Mobile

Dla przyjaciół zwierząt będących często w podróży też coś mamy: My Free Zoo mobile.

W zoptymalizowanym dla mobilnej rozrywki zoo, czeka cie bogactwo gatunków zwierząt, dekoracji oraz misji. Hoduj i opiekuj się zwierzętami, zaspokajaj potrzeby swoich zwiedzających i wykreuj swoje zoo marzeń.

Ta samodzielna gra zoo w aplikacji My Free Zoo mobile umożliwi ci rozrywkę w zoo gdziekolwiek nie jesteś. Czy to w domu, na przystanku czy w kolejce przy kasie w każdej chwili możesz zalogować się do swojego zoo telefonem lub tabletem.

Dostępne w Apple Store i Google Play za darmo, możesz pobrać i zainstalować zarówno w systemie iOS jak i Android.

Czy to na swoim domowym komputerze w przeglądarce online, czy w telefonie lub tablecie, gry budowy zoo My Free Zoo z samodzielną aplikacją My Free Zoo mobile to twoje idealne zoo: słodkie zwierzaki cieszą się na twoją wizytę.

x
Twoje własne Zoo! Tysiące możliwości!
Wybieraj z wielu zabawnych i egzotycznych zwierząt!
Zagraj teraz!
Login:
Zapomniałeś hasła?
Zagraj teraz! Forum Gametour
Gry Zoo Gry przeglądarkowe Zoo Całkowicie darmowa
MyFreeZoo Mobile
SupportFAQForumImpressumPolityka prywatnościOWH
Jeszcze więcej darmowych gier znajdziesz na pl.upjers.com
?>