My FreeZoo – Przyjemność z gry w przeglądarce

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Dzika zabawa we FreeZoo

W My Free Zoo czeka na Ciebie zwierzęca przyjemność! W kolorowej grze przez przeglądarkę wcielasz się w rolę dyrektora Zoo i kreujesz swoje własne My Free Zoo – Twój prywatny ogród zoologiczny, który stwarza Ci niemalże nieograniczone możliwości aranżacji.


My Free Zoo

FreeZoo, które fascynuje

Gra o tematyce zoo My Free Zoo podbija serca milionów graczy na całym świecie i oczarowuje Dyrektorów Zoo w każdym przedziale wiekowym.

Pomysł gry FreeZoo

My Free Zoo to mieszanka symulacji Zoo i gry strategicznej, a idea gry to zbudowanie i zarządzanie własnym Free Zoo i opieka nad zwierzętami.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papagei w My Free Zoo

Możliwości FreeZoo

W My Free Zoo masz do Twojej dyspozycji wiele interesujących opcji. Celem gry jest zbudowanie cieszącego się powodzeniem Zoo, które uwielbiane jest przez odwiedzających. Aby osiągnąć ten stan, powinieneś codziennie opiekować się zwierzętami. Im bardziej zadowolone są Twoje zwierzęta, tym większe również zadowolenie Twoich gości. Za walutę gry możesz nabyć wspaniałe dekoracje do swojej symulacji Zoo, dzięki którym upiększysz swój raj.

My Free Zoo – Obszary FreeZoo

W My Free Zoo masz do dyspozycji różnego rodzaju obszary. Centralnym obszarem, w którym odbywa się główna część akcji jest naturalnie FreeZoo z wybiegami. Rodzaj wybiegów w symulacji Zoo możesz wybrać sam. W miarę rozwoju gry do Twojej dyspozycji zostają oddane następujące wybiegi: łąka, las, sawanna, wybieg skalny, dżungla i wybieg lodowy. Ponadto w My Free Zoo możesz zbudować najróżniejsze sklepy. Stoiska z napojami i przekąskami, z kawą i pamiątkami, budy z hamburgerami - paleta stoisk jest zróżnicowana. Również w przypadku roślin w grze przez przeglądarkę My Free Zoo zaoferowana jest wielka różnorodność.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Gry Upjers - Graj za darmo

Darmowe gry przez przeglądarkę – w tej branży specjalizuje się producent gier komputerowych z Bamberga już od 2006 roku. Miliony ludzi na całym świecie grają w kolorowe gry Upjers, w które można grać bezpośrednio przez przeglądarkę. Do tego należy również interesująca gra online My Free Zoo.

Forum - My Free Zoo