Zwierzęca przyjemność w grze Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Zabawna gra w Zoo

Ta gra online w Zoo gwarantuje doskonałą rozrywkę. Mowa jest tutaj o zabawnej grze przeglądarkowej My Free Zoo. W interesującym managerze Zoo każdy z graczy tworzy swoje własne Zoo, buduje wybiegi, kładzie drogi, systematyczne upiększa powierzchnie użytkowe, a także troszczy się, karmi i bawi ze swoimi zwierzętami.


My Free Zoo

Czym jest My Free Zoo?

Gra online My Free Zoo jest managerem Zoo na przeglądarkę. W MFZ budujesz swój własny ogród zoologiczny i opiekujesz się zwierzętami.

Dla kogo jest gra MFZ?

Dzięki swojemu interesującemu konceptowi jak i rozlicznym opcjom kolorowa gra online My Free Zoo nadaje się dla graczy z każdej grupy wiekowej.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

Możliwości gry online Zoo

Manager Zoo My Free Zoo zawiera wiele różnorodnych opcji i wspólnych dla wielu graczy elementów gry. W tej grze online można według własnych upodobań kształtować każdy zakątek i również komunikować z innymi graczami. Każdy z użytkowników ma do swojej dyspozycji listę przyjaciół, dzięki której może zaprosić do gry nowych przyjaciół. Dzięki opcji wzajemnego odwiedzania w Zoo przyjaciele mogą zdobywać karty egzotycznych zwierząt.

My Free Zoo – Wspaniałe możliwości gry

Sama liczba gatunków i ich zróżnicowanie w grze online My Free Zoo są imponujące! W zależności od poziomu każdy gracz może umieścić w swoim Zoo różne gatunki zwierząt – zające, świnie, żółwie, surykatki, białe tygrysy lub żyrafy. Każdy z gatunków zwierząt może zostać umieszczony na różnego rodzaju wybiegach w zależności od jego preferencji. I tak na przykład w Zoo online mogą zostać postawione wybiegi łąka, las, skały, sawanna, dżungla, lód i woda. Dzięki temu bogactwu wybiegów, możliwości ich powiększania i ulepszania każde Zoo można ukształtować w indywidualny sposób. Dzięki temu każdy manager Zoo może dynamicznie się rozwijać i nigdy się nie nudzi!

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Graj za darmo: Gry przeglądarkowe Upjers

Firma Upjers zaistniała na rynku gier przeglądarkowych online w 2006 roku. Gry na przeglądarkę to darmowe gry komputerowe online, w które można grać bezpośrednio w przeglądarce. Na dzień dzisiejszy rzesze fanów na całym świecie grają w gry. Paleta gatunków sięga od gier strategicznych po symulacje zoo.

Forum - My Free Zoo