My Free Zoo – Graj opiekuna zwierząt w online Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Zoo Manager online

My Free Zoo należy do grupy gier na przeglądarkę o tematyce Zoo. W tym managerze Zoo tworzysz swój własny ogród zoologiczny, pomagając uratować podupadłe Zoo, które systematycznie upiększasz, wzbogacasz o coraz to nowe gatunki zwierząt i tym samym czynisz perełką w świecie gier online o tematyce Zoo.


My Free Zoo

Gry online o tematyce Zoo

Gry online Zoo oferują ciekawe możliwości i wyzwania dla różnych grup wiekowych, no i naturalnie doskonałą rozrywkę w przeglądarce.

My Free Zoo – Koncept gry

My Free Zoo dysponuje imponującym konceptem gry online Zoo, która łączy w profesjonalny sposób elementy gry strategicznej z zabawną symulacją Zoo.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga My Free Zoo

Opcje w My Free Zoo

Szczególnym urokiem gry na przeglądarkę My Free Zoo są jej zróżnicowane i bogate opcje. Opieka nad zwierzętami, karmienie, pielęgnowanie, zabawianie, powiększanie i ulepszanie wybiegów, hodowla słodkiego potomstwa to tylko nieliczne super opcje, które tworzą urok My Free Zoo. W grach na przeglądarkę online Zoo czeka na każdego gracza kolorowa, imponująca i jedyna w swoim rodzaju przyjemność z gry.

Obszary gry w grach online Zoo

Obszary w symulacji zoo My Free Zoo są zróżnicowane i gwarantują mnóstwo przyjemności. W managerze Zoo My Free Zoo gracz buduje od podstaw swój własny ogród zoologiczny. Dysponuje on przy tym licznymi możliwościami kreacji według indywidualnych upodobań. I tak na przykład każdy gracz może w nieograniczony sposób przebudowywać i zmieniać rozplanowanie swojego online zoo. Dzięki licznym możliwościom gry symulacja My Free Zoo jest uwielbiana przez różne grupy wiekowe. Grafiki stworzone z miłością do szczegółu, gameplay na poziomie i przyjemna obsługa czynią symulację My Free Zoo prawdziwą przyjemnością online w przeglądarce.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Upjers – Przeżyj darmowe gry online

Największą namiętnością producenta gier komputerowych z Bamberga – firmy Upjers są naturalnie gry komputerowe:) Już od 2006 roku projektuje ona tak zwane gry na przeglądarkę - darmowe gry online, w które można grać bezpośrednio przez przeglądarkę. Tym samym pobieranie lub instalacja gry nie są konieczne.

Forum - My Free Zoo