My Free Zoo – Twój sukces w Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Zabawa w zoo online

W grze online My Free Zoo chodzi o przyjemność z gry symulacyjnej w przeglądarce. W tym niepowtarzalnym zoo online zarządzasz swoim własnym Zoo. Kładziesz nowe drogi, budujesz wybiegi, sadzisz kwiaty, krzewy i drzewa, stawiasz dekoracje no i naturalnie opiekujesz się zwierzętami. Jak to w każdej symulacji online w managerze Zoo My Free Zoo musisz również regularnie wykonywać zadania.


My Free Zoo

My Free Zoo – Gry symulacyjne

W grach typu symulacja powtarza się pewną czynność wykonywaną w rzeczywistości. Gra przeglądarkowa MFZ jest grą online Zoo ze zwierzętami.

Zarządzanie Zoo

W grze online My Free Zoo, symulacji online na przeglądarkę, budujesz własne Zoo. Możesz łączyć się tu w organizacje lub grać w swoim indywidualnym świecie.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
My Free Zoo Papuga

My Free Zoo – Zoo online

My Free Zoo należy do symulacji Zoo, w której zwierzęta i goście odwiedzający Zoo stoją w bezpośredniej korelacji. Im lepiej powodzi się zwierzętom w My Free Zoo, tym bardziej zadowoleni są odwiedzający je goście. Wiadomość ta niesie się szybko po okolicy i powoduje, że do online Zoo napływają coraz to nowi goście, którzy napełniają kasy Zoo umożliwiając właścicielom coraz to nowe inwestycje w rozwój infrastruktury w ich managerach Zoo.

My Free Zoo – Możliwości w grze

Zabawna gra zoo na przeglądarkę My Free Zoo należy do symulacji online, które wyposażone są w wiele ciekawych opcji. W managerze zoo MFZ żadne życzenie nie pozostaje niespełnione. Począwszy od licznych i zróżnicowanych możliwości zabudowy i rozbudowy My Free Zoo, przez liczne rośliny i dekoracje, dzięki którym możliwe jest upiększenie całego areału Zoo wedle własnego upodobania, po szeroki wybór gatunków zwierząt – surykatki, nosorożce, pandy i wiele, wiele innych oraz wybiegi o zróżnicowanej optyce – łąkowe, leśne, lodowe, wodne, wybiegi sawanna i dżungla. W symulacji online My Free Zoo każdy z graczy znajdzie dla siebie pasjonujące zajęcie na wiele miesięcy.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Darmowe gry symulacyjne Upjers

Darmowe gry symulacyjne – to namiętność i największa specjalność producenta gier komputerowych online z Bamberga – firmy Upjers. Już od 2006 roku firma Upjers projektuje i publikuje wspaniałe symulacje online na przeglądarkę,w które można grać za darmo bez konieczności pobierania i instalacji.

Forum - My Free Zoo