My Free Zoo – Przeżycie dla całej rodziny

Browsergames  von Upjers

Wycieczka w grze do Free Zoo

Tutaj możesz grać we własnym Zoo! W nowej grze na przegladarkę z kuźni producenta i publikatora gier komputerowych online Upjers budujesz od podstaw swoje własne Zoo online. Krok po kroku Tworzysz własny ogród zoologiczny i opiekujesz się zwierzętami. Możliwości kreowania Twojego własnego Zoo są bardzo zróżnicowane.


My Free Zoo

Gry w Zoo

My Free Zoo jest darmową mieszanką gry startegicznej i symulacji zoo, w której możesz stworzyć swoje własne Free Zoo!

Zwierzęta w Zoo

Gra Zoo My FreeZoo oddaje do dyspozycji gracza szeroką paletę zwierząt. Począwszy od kóz, po egzotyczne kangury, skończywszy na lwach.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papagei w My Free Zoo

Możliwości w symulacji Zoo

Twoim pierwszym zadaniem w grze Zoo online jest zgromadzenie naraz 5 gości. Tylko w ten sposób można uratować podupadły ogród zoologiczny. Aby pozyskać publikę kładziesz nowe drogi, budujesz wybiegi, umieszczasz w nich zwierzęta, opiekujesz się nimi i oddajesz do dyspozycji gości liczne stoiska z pamiątkami, przekąskami, zabawkami itd. Im dłużej zarządzasz własnym darmowym Zoo online, tym więcej doświadczenia masz w jego wzorowym prowadzeniu.

Urozmaicona gry o Zoo

W symulacji online na przeglądarkę My Free Zoo budujesz od podstaw własne Zoo rozpoczynając od mało spektakularnego Zoo z kilkoma rodzimymi zwierzętami. W mgnieniu oka kilka wybiegów z zającami zamienia się w rzucający na kolana wirtualny przepych gatunków zwierząt i roślin. Do Twojej dyspozycji stoi siedem wybiegów: łąka, las, skały, sawanna, dżungla, lód i woda. Również zróżnicowanie gatunków zwiększa się z zaawansowaniem poziomów gry. Lwy, żyrafy i pandy już wkrótce zagoszczą w Twoim managerze Zoo. Koniecznie pamiętaj, aby należycie opiekować się swoimi zwierzętami, karmić je, zabawiać i czyścić, gdyż im bardziej zadowolone zwierzęta, tym więcej również gości w Zoo.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Graj za darmo z Upjers

W gry online Upjers możesz grać za darmo! Od 2006 roku producent gier komputerowych Upjers z Bamberga projektuje udane gry, w które można grać za darmo za pomocą przeglądarki bez konieczności pobierania i instalacji. Do kolorowych symulacji firmy Upjers należy również manager Zoo My Free Zoo.

Forum - My Free Zoo