Przeżyj darmowe gry ze zwierzętami

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Graj online za darmo

Czy to stary, czy to młody, granie za darmo w gry ze zwierzętami fascynują każdego gracza gier przeglądarkowych online. W grze online My Free Zoo budujesz od podstaw swoje własne Zoo. Do Twojej dyspozycji stoi szeroki wachlarz możliwości przy kształtowaniu indywidualnego Zoo. Asortyment zabudowań w Zoo sięga od wybiegów po różnego rodzaju sklepy i stoiska.


My Free Zoo

Odkryj darmowe symulacje

My Free Zoo zalicza się do darmowych gry ze zwierzętami. Zarówno koncept gry jak i udana realizacja zapewniają doskonałą zabawę w grze.

To jest moje My Free Zoo

My Free Zoo jest doskonałą mieszanką symulacji Zoo z grą strategiczną ze zróżnicowanymi, darmowymi opcjami dla freaków gry ze zwierzętami.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

Opcje gier ze zwierzętami

W My Free Zoo, darmowej grze Zoo na przeglądarkę, posiadasz bogate możliwości działania. Również i darmowe opcje spełniają marzenia Dyrektorów ogrodów zoologicznych. W miarę rozwoju gry możesz umieszczać na wybiegach coraz bardziej egzotyczne gatunki zwierząt, począwszy od kózek, przez szympansy i kangury, aż po lwy i białe tygrysy. Estetykę swojego Zoo online możesz poprawić sadząc różnorodne gatunki kwiatów, krzewów i drzew.

My Free Zoo – graj online ze zwierzętami

Tajemnica sukcesu gier ze zwierzętami bazuje na wielu czynnikach. Z jednej strony darmowe gry online ze zwierzętami przyciągają dzięki swojemu konceptowi i grafikom zrealizowanym z miłością do szczegółu użytkowników różnych płci i w różnym wieku, z drugiej strony przyjemna gra i intuicyjne sterowanie przekonują do kontynuacji gry na całej linii. Wirtualna opieka nad zwierzętami, ich karmienie i zabawianie sprawiają po prostu dużo frajdy. Milusie owieczki, skaczące kangury i ciekawe szympansy są przesłodkie i bardzo zabawne! Na samym początku gry Dyrektor Zoo musi je jednakże uratować przed plajtą, aby móc później wykreować swój rajski ogród zoologiczny.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Gry Upjers: Przeżyj za darmo

Browsergames – gry przeglądarkowe – tak właśnie określane są gry online, w które można grać za darmo w przeglądarce (Google Chrome, Mozilla Firefox) i które nie wymagają pobierania ani instalacji. Producent gier komputerowych z Bamberga firma Upjers produkuje gry przeglądarkowe już od 2006 roku.

Forum - My Free Zoo