My Free Zoo – Zabawa ze zwierzętami w internecie

Browsergames  von Upjers

Me Free Zoo – Graj w My Free Zoo

W zabawnej grze symulacyjnej MyFreeZoo budujesz swoje własne Zoo. Jest to Twoje prywatne Free Zoo, Twój własny ogród zoologiczny. To Ty decydujesz jak będzie wyglądało Twoje My Free Zoo. Możliwości kreatywnego wyszalenia się w tej symulacji Zoo online są bardzo bogate. To Ty postanawiasz w jakim kierunku rozwinie się Twoje Zoo.


My Free Zoo

My Free Zoo – Indywidualne Zoo

Tutaj jesteś szefem Zoo, sprawującym odpowiedzialną funkcję zarządzania Zoo online. Wcielenie indywidualnych konceptów leży w Twojej gestii!

Przyjemność z gry

My Free Zoo oferuje jako gra Zoo online robiącą niezapomniane wrażenie przyjemność z gry. Odkryj zalety pasjonującej gry symulacyjnej My Free Zoo.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

My Free Zoo – Opcje gry

Liczne i ciekawe opcje są sercem MFZ. W zabawnej grze na przeglądarkę My Free Zoo masz do dyspozycji różne możliwości działania. To Ty decydujesz, z których opcji będziesz korzystał w wirtualnym Zoo. Wachlarz możliwości sięga od troski o Twoje zwierzęta – opieki, karmieni i zabawiania, przez współpracę z przyjaciółmi w ramach organizacji w grze online My Free Zoo, sadzenie drzew, krzewów i kwiatów i ulepszanie Zoo za pomocą dekoracji.

My Free Zoo – Gwarantowana odmiana

W pełnej interesujących opcji grze online na przeglądarkę My Free Zoo wcielasz się w rolę Dyrektora Zoo i budujesz własny ogród zoologiczny online. Urozmaicona rozrywka jest gwarantowana w wirtualnym świecie zwierząt! W każdej chwili możesz zmienić wygląd swojego Zoo, kompletnie je przebudować, dopasować do aktualnych potrzeb lub nadać mu całkiem nową twarz. Czy to wybieg leśny, czy to paw, czy to droga polna, asfaltowa lub piaszczysta - to Ty decydujesz, z jakich elementów zbudujesz swoje Zoo, jakie zwierzęta w nim zamieszkają i na jakich wybiegach. Odwiedzając Zoo znajomych w grze symulacyjnej MFZ możesz zaczerpnąć inspirujące idee kreacji do realizacji we własnym Zoo.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Darmowe gry Upjers

Gra My Free Zoo jest jedną z gier przeglądarkowych, wydaną przez producenta gier przeglądarkowych online firmę Upjers z Bamberga istniejącą na rynku już od 2006 roku. Miliony ludzi z całego świata grają w gry przeglądarkowe Upjers. Należy do nich również wciągająca symulacja Zoo online My Free Zoo.

Forum - My Free Zoo