My Free Zoo – Super urozmaicenie w Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Przyjemność z gry

W interesującej grze przeglądarkowej My Free Zoo budujesz swój własny ogród zoologiczny. Możesz go wykreować wedle swoich własnych indywidualnych wyobrażeń. Dzięki temu My Free Zoo gwarantuje doskonałą rozrywkę. W naszej symulacji online Zoo masz możliwość hodowania najróżniejszych gatunków zwierząt i systematycznego powiększania własnego Zoo.


My Free Zoo

My Freezoo – Gra zoo online

Dzięki realizacji dokonanej z miłością do szczegółów gra online My Free Zoo oferuje przyjemność z gry i fascynuje młode i starsze pokolenie.

Koncept gry

Koncept gry My Free Zoo obejmuje charakterystyczne elementy symulacji Zoo jak i robiące wrażenie integralne elementy symulacji gospodarczej.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

Opcje My Free Zoo

Cechą charakterystyczną gier na przeglądarkę są ich różnorodne możliwości. Pomagają one graczom zbliżać się do osiągnięcia celu małymi kroczkami. W My Freezoo każdy z dyrektorów może upiększyć swoje Zoo za pomocą roślin i dekoracji, a także praktycznych budynków takich jak stoiska z napojami i przekąskami oraz toalety. Przedmioty cieszą oko gości odwiedzających symulację Zoo online i przynoszą punkty doświadczenia.

My Free Zoo – Obszary gry

Centralnym obszarem w grze My Free Zoo są wybiegi ze zwierzętami. To w nich zajmujesz się pielęgnacją zwierząt takich jak owce, zające, nosorożce, surykatki, zebry, mrówkojady i niedźwiedzie grizzly. Im lepiej czują się Twoje zwierzęta, tym bardziej Twoje Zoo podoba się gościom odwiedzającym Zoo. Zadowoleni goście przyciągają z kolei do Twojego Zoo całe mnóstwo nowych gości. Oprócz zwierząt kluczową rolę grają w My Free Zoo również różnego rodzaju budynki, gdyż do dobrego samopoczucia gości przyczyniają się zasadniczo stoiska z napojami i przekąskami, toalety, sklepy pamiątkowe, automaty z lodami i wiele, wiele innych.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Gry Upjers – Graj za darmo

Darmowe gry przeglądarkowe – to właśnie największa namiętność producenta gier komputerowych online z Bamberga. Już od 2006 roku firma z Górnej Frankonii produkuje i publikuje ten specjalny rodzaj gier przeglądarkowych online. Już od lat gry online Upjers zachwycają miliony fanów na całym świecie.

Forum - My Free Zoo