My Free Zoo – Symulacja online za darmo

Browsergames  von Upjers

MyFreeZoo – Graj w My Free Zoo

W zabawnej grze online za darmo My Free Zoo budujesz swoje własne Zoo. Jest to Twój prywatny zoo manager, w którym zarządzasz swoim własnym ogrodem zoologicznym. To Ty decydujesz jak będzie wyglądało Twoje My Free Zoo. Możliwości kreatywnego wyszalenia się w tej symulacji online są bardzo zróżnicowane.


My Free Zoo

My Free Zoo – Twój manager Zoo

Tutaj jesteś managerem Zoo, który buduje swoje własne Zoo. Wcielenie indywidualnych konceptów leży w gestii Twoich decyzji!

Przyjemność z gry

Symulacja My Free Zoo oferuje niesamowitą przyjemność z gry. Odkryj jedyne w swoim rodzaju zalety pasjonującego managera Zoo MyFreeZoo.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

MyFreeZoo – Opcje gry

Liczne i ciekawe opcje symulacji Zoo są zdecydowanie jej sercem. W zabawnej grze online za darmo My Free Zoo stoją do Twojej dyspozycji przeróżne możliwości działania. To Ty decydujesz, z których opcji będziesz korzystał w swoim wirtualnym Zoo. Wachlarz opcji sięga od regularnej troski o Twoje zwierzęta, przez współpracę z przyjaciółmi w grze online MyFreeZoo, po sadzenie roślin i ich pielęgnację oraz ulepszanie Zoo za pomocą dekoracji.

MyFreeZoo – Gwarantowana odmiana

W pełnej interesujących opcji symulacji MyFreeZoo wcielasz się w rolę Dyrektora Zoo i budujesz swój własny ogród zoologiczny. W każdej chwili możesz zmienić wygląd swojego Zoo, kompletnie je przebudować i dopasować do aktualnych potrzeb. Czy to wybieg leśny, czy krajobraz sawanny, czy to droga polna lub piaszczysta - to Ty decydujesz z jakich elementów zbudujesz swoje Zoo, jakie zwierzęta w nim zamieszkają i na jakich wybiegach. Z pozyskanymi online przyjaciółmi możecie pomagać sobie nawzajem w Zoo gromadząc w ten sposób gwiazdki przyjaźni. Odwiedzając Zoo znajomych w managerze Zoo online MFZ możesz również zaczerpnąć inspirujące idee kreacji do własnego Zoo.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Darmowe gry Upjers

Gra My Free Zoo jest jedną z darmowych symulacji wydaną przez producenta gier przeglądarkowych online firmę Upjers z Bamberga istniejącą na rynku od 2006 roku. Miliony ludzi z całego świata grają w gry przeglądarkowe Upjers. Należy do nich również wciągająca symulacja Zoo online MyFreeZoo.

Forum - My Free Zoo