My Free Zoo – Przyjemność z gry w symulacja Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Kolorowy świat symulacja

Gwarantują one kolorową przyjemność z gry – mowa jest w tym miejscu o tak zwanych grach przez przeglądarkę zoo. Również My Free Zoo należy do grupy tego rodzaju gier. W grach przeglądarkowych o tematyce Zoo budujesz praktyczne od podstaw swoje własne Zoo i opiekujesz się swoimi zwierzętami. Im lepiej czują się Twoje zwierzęta, tym więcej gości odwiedza również Twoje imponujące Zoo.


My Free Zoo

Fascynacja My Free Zoo

Grafiki stworzone z miłością do szczegółu oraz interesujący koncept gry składają się na elementy fascynacji gry online My Free Zoo.

Koncept gry My Free Zoo

My Free Zoo oferuje świetny koncept gry. Budowa własnego Zoo stanowi wspaniałą przygodę, która fascynuje zarówno młode pokolenie jak i rodziców!

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

Obszary symulacja Zoo

Gry przeglądarkowe o tematyce Zoo dysponują różnorodnymi obszarami. Główna akcja odbywa się na wybiegach My Free Zoo, będącymi centralnym miejscem i magnesem przyciągającym do Zoo nowych gości. Im lepiej czują się wirtualne zwierzęta, tym więcej gości odwiedza również online Zoo zapełniając kasy dźwięczącymi zoodolarami. Regularna opieka nad zwierzętami przynosi punkty doświadczenia, które konieczne są do zdobywania nowych poziomów.

Pełne odmiany symulacja Zoo

Pełna odmiany rozrywka, zabawa, przyjemność i napięcie – wszystkie te faktory spełniają gry przeglądarkowe Zoo. Gra online My Free Zoo pozwala na dowolne kreowanie we wszystkich obszarach. Czy to usuwanie starych i kładzenie nowych dróg, w każdej chwili możesz dopasować swoje My Free Zoo do aktualnych planów i wyobrażeń. Więcej drzew, mniej krzewów? Nie ma żadnego problemu! Więcej toalet, mniej stoisk z pamiątkami - to Ty decydujesz o ilości i rozmieszczeniu poszczególnych elementów w Zoo. Jak tylko zarobisz konieczną do zakupu nowych dekoracji i budynków kwotę, możesz wcielić w życie swoje kreatywne plany w managerze Zoo.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Upjers: Graj za darmo

Od 2006 firma Upjers z Bamberga produkuje darmowe gry przez przeglądarkę. Chodzi tu o gry online takie jak gry przeglądarkowe Zoo, w które można grać bezpośrednio w przeglądarce internetowej (np. Internet Explorer, Mozilla Firefox itd.) Pobieranie i instalacja nie są w tym przypadku konieczne.

Forum - My Free Zoo