Gry zoo z jajem: My Free Zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Przyjemność z gry

Słodkie zwierzęta, niezliczeni goście i nadzwyczajna przyjemność z gry – wszystko to oferuje Ci nowa gra przeglądarkowa Upjers W zabawnej grze przeglądarkowej online wcielasz się w rolę dobrze zapowiadającego się dyrektora Zoo i budujesz swoje własne Zoo z wybiegami i zwierzętami.


My Free Zoo

Fascynacja grami Zoo

Wspaniała grafika, interesujący koncept gry i pełne odmiany możliwości gry - czynniki te składają się na szczególną fascynację grami Zoo.

My Free Zoo: Przyjemności w Zoo

Czy to młody, czy to stary – dzięki mieszance symulacji Zoo i gry strategicznej gry online Zoo gwarantują przyjemność dla wszystkich!

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

Obszary w My Free Zoo

My Free Zoo oferuje całe mnóstwo zabawnych możliwości gry w Zoo. Sam wybór potencjalnych elementów wyposażenia w Zoo jest bardzo bogaty. Każdy gracz ma możliwość w swoim dającym się rozbudować Zoo stawiać drogi różnej jakości i długości. Wybór w sklepie sięga od dróg asfaltowych, przez piaszczyste, aż po naturalne kamienne dróżki. Zasadniczo każde ulepszenie przynosi graczom punkty doświadczenia i zoodolary.

Obszary w gry zoo My Free Zoo

W grze strategicznej My Free Zoo istnieje wiele obszarów gry różniących się funkcjami. Na wybiegach gracz opiekuje się zwierzętami, karmi je i zabawia. Stoiska z napojami i przekąskami przynoszą dochody w zoodolarach, a toalety, dekoracje i personel zwiększają zadowolenie gości. Im bardziej zadowoleni są goście w grze przeglądarkowej My Free Zoo, tym szybciej rozwija się Zoo. Ponadto dyrektor Zoo online ma codziennie możliwość wykonywania ciekawych zadań przynoszących dodatkowe bonusy. Wszystkie obszary gry online My Free Zoo składają się na harmonijny koncept gry. Wraz ze wzrastającym poziomem graczy rosną również możliwości indywidualnego kreowania w grach Zoo.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Graj za darmo: Gry przeglądarkowe Upjers

Granie jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Tym lepiej, że można grać w gry przeglądarkowe online za darmo! Od 2006 roku firma Upjers z Bamberga produkuje gry przeglądarkowe - gry online, w które można grać za darmo we własnej przeglądarce. Do tego rodzaju gier online należą również gry zoo.

Forum - My Free Zoo