My Free Zoo – Zabawa w managerze zoo

Browsergames  von Upjers

My Free Zoo – Gry przez przeglądarkę

My Free Zoo należy do grupy managerów Zoo. W grze symulacyjnej My Free Zoo budujesz swój własny ogród zoologiczny. W tej grze internetowej pomagasz uratować podupadłe Zoo, opiekujesz się zwierzętami i kreujesz swój indywidualne wirtualne zoo.


My Free Zoo

Różnorodne gry Zoo

Gry Zoo oferują interesujące możliwości, a także pasjonujące wyzwania i doskonałą zabawę ze zwierzętami dla całej rodziny!

My Free Zoo – Koncept gry

My Free Zoo dysponuje przekonującym konceptem gry, która łączy w profesjonalny sposób elementy gry strategicznej z zabawnym managerem Zoo.

Dać nowy i wygodne do domu z różnych egzotycznych zwierząt!
Zwiększ swoje zoo z wielu różnych zwierząt
Pakiety Booster pomoże budowanie większego zoo
Papuga w My Free Zoo

Możliwości w grze My Free Zoo

Szczególną atrakcją gier online o tematyce zoo są ich możliwości. Opieka nad zwierzętami, karmienie, pielęgnacja, zabawianie, powiększanie i upiększanie wybiegów, hodowanie przesłodkiego potomstwa, to niektóre z nadzwyczajnych atrakcji składających się na niepowtarzalny urok gier Zoo online takich jak MFZ. Na wszystkich dyrektorów Zoo w wirtualnym świecie online Zoo czeka prawdziwa i urozmaicona przyjemność z gry.

Obszary w grach Zoo

Zabawna gra strategiczna w klimacie Zoo przez przeglądarkę My Free Zoo należy do rodzaju symulacji online, które wyposażone są w wiele ciekawych opcji. W managerze Zoo żadne życzenie nie pozostaje niespełnione. Począwszy od zróżnicowanych możliwości zabudowy i rozbudowy My Free Zoo, przez liczne rośliny i dekoracje, dzięki którym możliwe jest upiększenie całego areału Zoo wedle własnego upodobania, po szeroki wybór gatunków zwierząt – żyrafy, nosorożce, łosie i wiele innych oraz wybiegi o zróżnicowanej optyce. W managerze Zoo online My Free Zoo każdy z graczy znajdzie dla siebie pasjonujące zajęcie na wiele miesięcy doskonałej rozrywki.

Zwierzęta w My Free Zoo czeka na ciebie
Tworzenie najlepszych zoo na świecie!

Upjers – Przeżyj darmowe gry Upjers

Największa specjalność producenta gier komputerowych online z Bamberga – firmy Upjers to darmowe gry strategiczne przez przeglądarkę online. Już od 2006 roku Upjers projektuje wspaniałe symulacje online na przeglądarkę,w które można grać za darmo bez konieczności pobierania i instalacji.

Forum - My Free Zoo